Mikýř se stal tváří nové herní sestavy e-shopu CZC

pátek, 3. března 2023, 07:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Martin Mikyska alias Mikýř je tváří nové herní sestavy e-shopu CZC.

Zdroj: CZC

Zdroj: CZC

E-shop CZC se spojil s Martinem Mikyskou alias Mikýřem na sestavení nové výkonné herní sestavy CZC.Pimpula 4000. Počítač prošel zátěžovou zkouškou přímo u Mikýře a získal prostor i na jeho YouTube kanálech a v rámci livestreamů. 

Během streamů Mikýř herní sestavu ve spolupráci s fanoušky navrhl, následně ji dal na svém YouTube kanálu do soutěže. V limitovaném počtu kusů bude také dostupná ve standardní nabídce CZC. Každý nový majitel Pimpuly k počítači obdrží rovněž speciálně navrženou produktovou kartu s věnováním od Mikýře. Spolupráci s CZC zdůrazní Mikýř také v rámci svých livestreamů a videí na YouTube kanálu. 

„Gaming máme odjakživa v našem geekovském DNA a jsme rádi, že právě s Mikýřem můžeme nabídnout našim zákazníkům opravdu nadupanou herní sestavu. Společně jsme sestavili stroj, který naplní potřeby a očekávání většiny skalních hráčů. První sestavu CZC.Pimpula 3000, která vznikla podobným způsobem, dosud Mikýř aktivně využívá k přípravě videoobsahu pro své ulítlé, ale hlavně skvělé projekty,“ shrnuje Jaromír Möwald, Community manager společnosti CZC.   

-stk-