Mind2FLO koupila Bluez.io, Hájek je CEO divize FLO

středa, 8. března 2023, 17:05 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Mind2FLO díky akvizici česko-australské Bluez.io nabídne firmám digitální inovace na třech kontinentech.

Andrej Hájek, zdroj: Mind2FLO

Andrej Hájek, zdroj: Mind2FLO

Konzultační skupina Mind2FLO pod vedením Jana Galgonka kupuje česko-australskou konzultační společnost Bluez.io, která se specializuje na pomoc globálním firmám s digitální inovací a transformací. Spoluzakladatel Bluez.io Andrej Hájek se zároveň stává novým CEO technologické divize FLO

Česko-australská agentura Bluez.io, která v letech 2021 a 2022 ztrojnásobila počet lidí v týmu a vygenerovala příjmy 75 milionů korun, přináší do Mind2FLO zkušenosti s mezinárodním byznysem. Díky akvizici skupina posiluje svou konzultační expertízu o oblast digitální transformace a zároveň získává know-how systému řízení vztahů se zákazníky za využití CRM platforem Salesforce a MuleSoft. Součástí akvizice je také seniorní expertní tým v čele s Andrejem Hájkem.

„Digitální transformace firem je obrovským tématem, dotýká se snad všech odvětví a firem a významně ovlivňuje a mění většinu interních procesů a principů, na kterých společnosti dlouhodobě fungují. Středobodem našich služeb je stále zákaznická zkušenost, která musí reflektovat standardy a potřeby byznysu v současném světě,“ říká CEO a spoluzakladatel skupiny Jan Galgonek.

Skupina Mind2FLO akvizicí získává globálně fungující model s nastaveným řízením projektů a způsobem práce s velkými značkami. Své klientské portfolio zároveň rozšíří o klienty Bluez.io z Austrálie, USA a Spojeného království. Mezi nimi jsou například Avast, společnosti ze skupiny Zalando nebo významní klienti z bankovní sféry.

-mav-