Skylink Live TV: Knihovna Canal+ Action a kategorie titulů Leo TV

čtvrtek, 16. března 2023, 11:55 TV, Aktuality MediaGuru

Francouzská skupina Canal+ nadále pokračuje ve vylepšování diváckého dojmu z videotéky Skylink Live TV. Po výraznějších změnách, o kterých už MediaGuru informoval, přišly na řadu některé menší novinky.

Služba obsahuje nově i sekci věnovanou nové tematické stanici Canal+ Action

Služba obsahuje nově i sekci věnovanou nové tematické stanici Canal+ Action

Zákazníkům internetové služby Skylink Live TV již je k dispozici nově i knihovna titulů odvysílaných na stanici Canal+ Action. Odpovídající grafická dlaždice byla k dispozici na hlavní stránce hned od samotného startu programu, nebyla ale aktivní. Do dané kategorie se tedy nebylo možné prokliknout. Lze předpokládat, že důvod byla potřeba nabrat do knihovny dostatek titulů, která vytvoří bohatý archiv.

Canal+ vylepšil také divácký zážitek z kategorie obsahu pro dospělé, který zajišťuje společnost PK62, mj. provozovatel erotických kanálů Leo TV a Leo TV Gold. Dostupné filmy a videoklipy jsou nyní k dispozici v kategorii 18+ dle jednotlivých kritérií. Doposud zde bylo řazení na Knihovna (obsahuje například tituly stanic Penthouse ) a Archiv. Právě druhá sekce se nyní dělí na více kategorií podle požadavků diváků starších osmnácti let.

-lukpol-