SkyShowtime avizuje na úterý přidání titulů z videotéky HBO

úterý, 14. března 2023, 12:35 TV, Aktuality MediaGuru

Nová streamovací služba SkyShowtime začátkem měsíce novinářům oznámila, že v úterý 14. března se mají v jejím katalogu objevit další nové tituly. V době psaní textu se však v nabídce objevil z těch avizovaných pouze horor Černý telefon.

Minisérie Bez vědomí se slovenskou herečkou Táňou Pauhofovou. Foto: HBO Europe

Minisérie Bez vědomí se slovenskou herečkou Táňou Pauhofovou. Foto: HBO Europe

Diváci si budou moci opět pustit legálně oceňovanou minisérii společnosti HBO Europe Bez (The Sleepers) s Taňou Pauhofovou a Martinem Myšičkou nebo také gurmánský pořad Spolu & hladoví, kterým provází herec Lukáš Hejlík. Tituly z vlastní videotéky HBO GO , které později nahradily službu HBO Max , prodala společnost TimeWarner z důvodu nutných úspor a přípravy blížícího se startu obří streamovací služby HBO a Discovery .

SkyShowtime dále avizuje na 14. března přidání titulů Hackerville, Ruxx, Success (Uspjeh), Tuff Money (Bani Negri), Rabbit Hole, spolu se seriály na pokračování 1923, Funny Woman, Právo a pořádek (sezóna 22), Mayor of Kingstown, Nejlepší muž: Poslední kapitoly. Mezi filmy zařazené do nabídky filmotéky patří Smile. V době psaní tohoto textu, úterních 10 hodin dopoledne, byl v katalogu služeb k dispozici prozatím pouze horor Černý telefon.

-lukpol-