T-Mobile TV překlopila další tři programy do HD rozlišení

čtvrtek, 16. března 2023, 10:40 TV, Aktuality MediaGuru

Společnost T-Mobile převedla v uplynulých dnech další tři programy dostupné v její internetové televizi do vysokého rozlišení obrazu. Jedná se konkrétně o programy Paramount Network, Food Network a Duck TV.

Z filmového bloku Paramount Kino. Zdroj: Paramount Network

Z filmového bloku Paramount Kino. Zdroj: Paramount Network

T-Mobile TV dlouhodobě posiluje pozici na trhu placené televize. Vůči konkurenci vytáhla v uplynulých měsících vítanou zbraň – překlápění programů do vyššího rozlišení. Po několikaměsíčním odmlce došla nyní řada na další programy. V průběhu března byly do formátu HDTV překlopeny stanice Paramount Network, Food Network a Duck TV . Všechny byly doposud k dispozici pouze ve standardním rozlišení.

V tomto směru naopak již delší dobu ztrácí společnost O2 Czech Republic provozují placenou službu O2 TV. Operátor nejen, že má k dispozici dva ze tří výše zmíněných programů v SD formátu, vyjma Paramount Network, ale navíc v HD, respektive Full HD, nenabízí například ani kanály Discovery Science nebo TLC. S dalších programů jsou zde v SD formátu k dispozici i hudební kanály Óčko, vyjma stejnojmenné stanice.

-lukpol-