Vodafone zpřístupnil Love Nature 4K více divákům

pátek, 31. března 2023, 10:05 TV, Aktuality MediaGuru

Dokumentární stanice Love Nature v Ultra HD rozlišení je nyní k dispozici i pro zákazníky operátora Vodafone, kteří jeho televizní službu využívají přes aplikaci. Doposud byla tematická stanice pouze součástí kabelové sítě.

Stanice Love Nature 4K je nyní k dispozici i mimo kabelovou síť operátora Vodafone.

Stanice Love Nature 4K je nyní k dispozici i mimo kabelovou síť operátora Vodafone.

Love Nature je první stanicí, kterou mohou klienti Vodafonu sledovat i mimo kabelovou síť. Skutečnost, že se jedná reálně o program ve 4K, si mohou diváci ověřit i v dodatkových informacích, kde je kanál takto označen. Součástí Vodafone TV je také program InUltra, který operátor nabízí na trhu exkluzivně, navíc s českými titulky, je ovšem výhradně součástí kabelové sítě. Slovenská eSportová Chuck TV ukončila nedávno své vysílání.

UHD verze nahrazuje v nabídce Vodafone TV tuto stanici ve Full HD rozlišení, jejíž distribuce byla ukončena. Zákazníkům s televizní aplikací krátce program vypadl z nabídky, aby byl následně nahrazen vyšší obrazovou kvalitou. Love Nature 4K je jedním z mála UHD programů, který je v nabídkách českých operátorů rozšířen. Do nabídky internetové televize se pak po několika měsících vrátila hudební stanice Power TV.

-lukpol-