Autor textu MediaGuru
V kategorii přikrývek a ložního prádla loni investovala nejvíce do
inzerce v médiích značka Scanquilt.
Největším inzerentem v kategorii přikrývek a ložního prádla byla loni značka Scanquilt. Ta dle ceníkových cen dosáhla v objemu inzerce v českých médiích téměř 64 milionů korun. Druhé místo patřilo firmě Rodinnebaleni.cz, jež do inzerce investovala necelých 28 milionů korun a třetí byl dle objemu realizované inzerce Matějovský s reklamou v hodnotě skoro 21 milionů korun. Pětici největších inzerentů pak uzavíraly značky Dormeo a Brotex. Vyplývá to z monitoringu reklamy Ad Intel společnosti Nielsen.
Monitoring reklamy Ad Intel získává data nezávislým sběrem (Televize, Tisk, Rozhlas), deklaracemi zapojených subjektů (OOH sektor) i kombinací obou přístupů (Internet).
-stk-
# Nielsen # Nielsen Admosphere # monitoring # monitoring reklamy # Ad Intel # ložní prádlo # přikrývky # Scanquilt # Matějovský # RodinneBaleni.cz
Autor textu MediaGuru
Aktualizováno # Aktuality # TV & video
Pořad 7 pádů Honzy Dědka se neobjeví v podzimním vysílání TV Prima.
Navrhované přesunutí na Prima Cool tvůrci odmítli. Samotný pořad ale
nekončí.
Traficon, která na českém trhu působí 30 let a provozuje přes
250 prodejen po celé České republice, představuje pilotní projekt chytré
prodejny využívající prvky umělé inteligence a pokročilé analýzy
provozu.
Ve čtvrtečním večeru udržuje prvenství po 20:00 seriál Polabí před
Policií Modrava, která má zároveň nejvyšší sledovanost ve
skupině 15–54.