Značka s.Oliver výrazně investuje v Česku, otevře 11 prodejen

úterý, 21. března 2023, 13:25 Aktuality, Retail MediaGuru

Německá módní značka s.Oliver otevře do konce května 11 prodejen v hypermarketech Globus. Do expanze investuje 20 mil. Kč.

Zdroj: s.Oliver

Zdroj: s.Oliver

Německá módní značka s.Oliver se rozhodla výrazně rozšířit síť prodejen v Česku. V období od začátku března do konce května postupně otevře 11 nových obchodů, a to v bývalých prodejnách Fashion Store situovaných v hypermarketech Globus po celé republice. 

Nové prodejny se otevírají v Globus hypermarketech v Plzni, Českých Budějovicích, Olomouci, Ústí nad Labem, Opavě, Liberci, Karlových Varech, Ostravě, Chomutově, Havířově a Brně. Zákazníkům nabídne podobnou nabídku, na kterou jsou zvyklí z již existujících prodejen, tedy na dámské a pánské volnočasové oblečení. „Zákazníci Globusu byli na přítomnost značky s.Oliver v obchodech Fashion Store dlouhodobě zvyklí a nechtěli o ni přijít. Když se společnost Globus rozhodla provoz těchto obchodů v roce 2023 ukončit, rozhodli jsme se síť prodejen převzít a zákazníkům i nadále zajistit dostupnost jejich oblíbené značky, nově dokonce v širším sortimentu, než tomu bylo doposud,” popisuje Vladislav Hypš, country manager s.Oliver pro Českou republiku a Slovensko.

Společnost s.Oliver vytvoří v regionech kolem padesáti pracovních míst, k dispozici mají být i práce na zkrácené úvazky. Celková očekávaná investice na expanzi je 20 milionů korun. Na zákazníky nových prodejen čeká sleva 25 % a také dárek k nákupu.

Společnost s.Oliver Group založil v roce 1969 Bernd Freier, působí ve více než 30 zemích světa. V současné době s.Oliver provozuje v Česku 23 retailových prodejen a čtyři outletové prodejny. Na Slovensku pak dalších pět retailových prodejen.

-mav-