Orlen je novým generálním partnerem Colours of Ostrava

čtvrtek, 13. dubna 2023, 12:10 Aktuality, Marketing, PR MediaGuru

Orlen Benzina se stává novým generálním partnerem mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava.

Colours of Ostrava 2022, foto: Zdenko Hanout

Colours of Ostrava 2022, foto: Zdenko Hanout

Skupina Orlen Unipetrol provozující síť Orlen Benzina se stává novým generálním partnerem mezinárodního hudebního festivalu Colours of Ostrava. Jubilejní dvacátý ročník proběhne letos od 19. do 22. července v industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic.

„Věřím, že díky tomuto spojení budeme moci dále zkvalitňovat program, zázemí pro návštěvníky a celkově rozvíjet festival na ještě vyšší úroveň,” říká ředitelka Colours of Ostrava Zlata Holušová.

„Jako největší společnost střední a východní Evropy s mezinárodní působností se spojujeme s akcí, která již Českou republiku velikostí i kvalitou přerostla. Festival je nejen populární v České republice, ale má i mnoho fanoušků v zahraničí a na trzích jako je Polsko, Slovensko či Maďarsko, kde skupina Orlen působí. Partnerství bude spočívat nejen v prezentaci naší značky, ale i v praktické spolupráci a aktivitách směrem k našim zákazníkům a návštěvníkům Colours of Ostrava. Postaráme se například o dodávky pohonných hmot, na Orlen Drive stage přineseme vycházející talenty a v areálu festivalu nabídneme naši kávu a celé portfolio produktů naší privátní značky Stop Cafe,” říká Anna Ziobroń, ředitelka sponzoringu skupiny Orlen Unipetrol.

K dalším generálním partnerům letošního ročníku festivalu Colours of Ostrava se řadí Česká spořitelna a Liberty Ostrava. Festival je pořádán za podpory města Ostrava.

-mav-