Program Hitrádia Orion nově řídí Andrea Hamová

úterý, 11. dubna 2023, 11:35 Aktuality, Lidé, Rádio MediaGuru

Dosavadní šéf programu Lukáš Ščurek z pozice odchází na vlastní žádost. Nahrazuje ho Andrea Hamová, která v rádiu pracuje více než sedm let.

Andrea Hamová, zdroj: Media Bohemia

Andrea Hamová, zdroj: Media Bohemia

Hitrádio Orion ze skupiny Media Bohemia mění šéfa programu. Nově stanici povede Andrea Hamová, která působí na Hitrádiích více než 7 let. Doposud zastávala pozici supervisora marketingu pro regionální stanice a na starosti měla i koordinaci promotýmu Hitrádia Orion. Od dubna je nově zodpovědná za kompletní vedení a rozvoj stanice. Hamová se také věnuje produkci dětských akcí a dobročinným aktivitám.

„Dosavadní šéf programu Lukáš Ščurek z pozice odchází na vlastní žádost, protože se chce více věnovat soukromým projektům a DJ aktivitám. V rádiu i nadále zůstává v roli moderátora a důležitého člena týmu,“ říká Michal Merenda, programový ředitel celé sítě Hitrádií.

Andrea Hamová byla nejprve na stanici Hitrádio Orion součástí promo týmu, který následně také vedla. Později se stala konzultantem marketingu Hitrádia Orion a v současnosti přechází na pozici šéfky programu stanice. Stane se tak vůbec první šéfkou v historii této značky.

Před příchodem do Media Bohemia pracovala Hamová také v Agentuře Orange, Kania Brothers, Studiu Stojkov nebo Colour Production. Dlouhodobě se Andrea Hamová věnuje také produkci vlastních akcí a aktivitám pro děti a participuje také na dobročinných projektech v Moravskoslezském kraji.

„Jsem nesmírně hrdá a vděčná za příležitost pracovat pro klíčovou regionální stanici skupiny Media Bohemia. Tato stanice má ve svém regionu významnou pozici a její posluchačská základna je dlouhodobě stabilní. Mým hlavním cílem proto bude dále zvyšovat poslechovost Hitrádia Orion a zajistit, že naše stanice bude ještě více zapojena do komunitního života našeho regionu, protože je to srdce, které hraje pro Moravu a Slezsko,“ říká Andrea Hamová.

-mav-