Rajec se vrací na TV obrazovky s novou kampaní

čtvrtek, 13. dubna 2023, 14:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

V minisérii spotů představuje hlavní hrdiny produktové řady a propojuje prvky „uklidňujícího světa meditace s čistou rajeckou přírodou".

Klíčový vizuál kampaně Rajec, zdroj: Kofola ČeskoSlovensko

Klíčový vizuál kampaně Rajec, zdroj: Kofola ČeskoSlovensko

Značka Rajec, která je součástí portfolia společnosti Kofola, se po dvou letech vrací na televizní obrazovky s novou kampaní. V letošní minisérii spotů představuje hlavní hrdiny produktové řady a propojuje prvky „uklidňujícího světa meditace s čistou rajeckou přírodou".

Experti na meditaci ze zvířecí říše představují Rajec v různých podobách v sérii nových televizních spotů. Zároveň přibližují benefity jednotlivých produktů. Rak se v přírodě objevuje v nejčistších vodních tocích a veverka uvádí 0,75 l vodu se sportovním uzávěrem. Na Slovensku se u novinky Rajec Čaj, kterou značka vstupuje do kategorie ledových čajů, představí v hlavní roli včela představující intenzivní chuť bylinek. Meditace je rozvíjena skrz atmosférické otevření, relaxační voiceover a zvířátka v jógových pozicích. O ně se postaralo 3D studia.

Zdroj: Kofola ČeskoSlovensko

Zdroj: Kofola ČeskoSlovensko

Zdroj: Kofola ČeskoSlovensko

„Čistá voda, čistá hlava. S touto ideou přišel náš český tým pod vedením Marka Uličného a uhodili tak hřebík na hlavičku. Toto téma je v jednoduchém a přímočarém propojení na benefity produktů velmi jednoduše tvarovatelné a rozvinutelné. Otevřelo nám skutečně široký svět, ze kterého jsme dokázali čerpat množství různých řešení, a to jak v offlline světě, tak i v digitálu. Také nás velmi těší výsledný balanc mezi brandovou a produktovou složkou ve spotech,“ prozradili Roj&Dvorecký, Creative Directors oh my DOT.

„Rajec je silná a komunikačně etablovaná značka. Proto jsme se v této kampani chtěli soustředit na tři vybrané produkty s jejich benefity a komunikovat je způsobem, který přináší oživení v léta zavedených spotech. Zůstáváme věrní DNA značky, vycházíme z panenské přírody Rajecké doliny, ticha lesa, lesních zvířat a divokých bylin. Všechny tyto atributy propojujeme s pramenitou vodou Rajec a příběhy zvířat, která meditují v rovnováze s přírodou,“ vysvětluje Karolína Jendřejková, manažerka značky Rajec.

Kampaň potrvá až do konce srpna. Klíčovou složkou kampaně jsou patnáctisekundové spoty, které běží na televizních stanicích v České republice v rámci skupiny TV Prima, na Slovensku na RTVS. Dalším pilířem je kampaň v online prostředí a také OOH. Pod kampaní je podepsaná agentura oh my DOT, režii a produkci zajistila společnost UMG production, postprodukci UPP. PR kampaň na Slovensku zajišťuje 1st Class Agency.

-mav-