Targa Florio uvádí na trh novinku v podobě toniku

neděle, 9. dubna 2023, 07:55 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

Značka Targa Florio rozšiřuje své portfolio o dvě varianty toniků. Novinky podpoří reklamní kampaní.

Klíčový vizuál k podpoře novinky značky Targa Florio, zdroj: Targa Florio / Kofola ČS

Klíčový vizuál k podpoře novinky značky Targa Florio, zdroj: Targa Florio / Kofola ČS

Značka Targa Florio, kterou uvedla na trh společnost Kofola ČeskoSlovensko před dvěma lety, rozšiřuje své portfolio. K citrusovým limonádám přidává nyní dvě varianty toniků – Tonica Originale a Tonica Rosa. 

„V roce 2021 jsme uvedli na trh prémiovou značku citrusových limonád Targa Florio oslavující hrdiny legendárních závodů na Sicílii, která je postavená na pravých sicilských ingrediencích. Letos jsme se rozhodli navázat na úspěšný příběh značky a rozšířit portfolio o nové toniky, které jsou opět vyrobené z kvalitních ingrediencí,“ vysvětluje Jana Klimková, manažerka značky Targa Florio.

Společnou surovinou pro oba toniky je mořská sůl ze sicilských vod. Tonica Originale ji kombinuje se sicilským vavřínem vznešeným. Tonica Rosa, růžový tonik, s květem růže stolisté. Oba toniky jsou slazené výhradně třtinovým cukrem, chuť je dotvořena hořkostí přírodního chininu.

Novinka je na trhu od dubna letošního roku, a to v plechovkách o objemu 330 ml, v gastro segmentu pak v designových skleněných lahvičkách o objemu 250 ml. 

Za obalovým designem pro nové produkty, stejně tak jako za přípravou klíčových vizuálů stojí studio Heels Make DealsZnačka Targa Florio symbolizuje vítězství a odvahu spjatou s legendárními sicilskými závody. Při přípravě obalového designu pro nové produkty jsme brandovou DNA značky propojili s jemností a rafinovaností světa tonikových nápojů,” přibližuje designovou koncepci art direktorka Kateřina Horká.

Na podporu je plánována reklamní kampaň s televizním spotem, který bude nasazen v letních měsících, a dále komunikace na internetu a sociálních sítích. V on-trade využije značka speciální POS na barech.

Kofola uvádí vlastní značku prémiové limonády Targa Florio

čtvrtek 4. března 2021

-stk-