Televize A11 startuje, po zprávách nabídne talkshow či Narcos

čtvrtek, 27. dubna 2023, 13:20 TV, Aktuality MediaGuru

Od čtvrteční 16. hodiny bude možné naladit v celoplošném DVB-T2 multiplexu 23 Českých Radiokomunikací novou plnoformátovou televizi A11. V placených službách a na satelitu nahradí někdejší Regionálnítelevizi.cz, dnes Náš region TV.

Studio nové televize A 11, zdroj. A 11

Studio nové televize A 11, zdroj. A 11

Oficiální start vysílání nové celoplošné stanice A 11 je naplánován na čtvrtek 27. dubna od 18:30. Přijímat ji bude možné na klasickou pozemní anténou, na satelitu nebo u kabelových a internetových operátorů. Programová pozice pro celoplošnou A11 by se měla v pozemním vysílání objevit dnes odpoledne, konkrétně v 16:00. V síti Českých Radiokomunikací obsadí volnou programovou pozici Test 2.​

Vysílání odstartuje v 18:30 zpravodajskou relací A 11 zprávy, kterou moderuje Barbora Hlaváčková. Následují rozhovory s tvářemi televize A 11, Josefem Klímou, Vlastou Korcem, Petrem Vrabcem nebo se zakladatelem mediální skupiny A 11 Alešem Zavoralem, který přiblíží plány televize do příštích měsíců. V 19.30 pokračuje vysílání pořadem o vaření a hned po něm Jan Tuna v akci, v hlavním vysílacím čase ve 20.05 začíná dokument slovenského dobrodruha Pavola Barabáše Everest – Poslední cesta. Ve 21.00 začíná talkshow Světlá hodinka s Jaroslavem Duškem a jeho hostem a ve 22.00 pokračuje vysílání seriálem Narcos.

Televize A 11 bude vysílat ze zcela nových studií v areálu Košířské brány v Praze, kde od tohoto týdne sídlí celá mediální skupina A 11.

Nová televize A 11 staví svou programovou strukturu především na lifestylových pořadech, seriálech, filmech a regionálním zpravodajství. Na tvorbě vybraných pořadů se budou podílet i tváře printové divize mediální skupiny A 11, pod kterou spadá například bezplatný týden Náš Region, společenský časopis Mladý svět a další.

Mimo pozemní vysílání, tedy v kabelových i internetových/IP televizích a na satelitu, nahradí A11 dosavadní program Náš region TV, který před 11 lety spouštěla jako malou tematickou stanici pod názvem Regionálnítelevize.cz Eva Stejskalová. Kanál šíří řada služeb s výjimkou O2 TV

Zdroj: A 11

-lukpol-