Zuzana Papežová nově vede marketingovou komunikaci Toyoty

pátek, 21. dubna 2023, 07:35 Aktuality, Lidé, Marketing MediaGuru

Zuzana Papežová střídá ve vedení marketingové komunikace společnosti Toyota ČR Petra Koreckého.

Zuzana Papežová, zdroj: Toyota Česká republika

Zuzana Papežová, zdroj: Toyota Česká republika

Šéfkou národního týmu marketingové komunikace Toyota Česká republika byla jmenována Zuzana Papežová. V nové pozici Head of Marketing Communication je plně odpovědná za vytváření a realizaci komunikačně-marketingových strategií, řízení interního a externího týmu a posilování povědomí o značce mezi českými zákazníky. V této funkci nahradila Petra Koreckého, který se přesunul v rámci firmy do oddělení prodeje.

Zuzana Papežová v českém zastoupení Toyoty pracuje více než sedm let, které strávila v oddělení produktu a marketingu. Rovněž se podílela na produkci lokálního audio-video obsahu a spolupracovala s agenturami.

„Od okamžiku, kdy k nám Zuzka přišla, mě zaujala svou cílevědomostí a nadšením pro svět motorů,” uvedl Michal Velička, ředitel marketingu a produktu společnosti Toyota Česká republika.

Před Toyotou působila rok jako marketingová manažerka Kolonial.cz, který se posléze spojil s jedním z největších online supermarketů Košík.cz. Svou profesní kariéru začala v agentuře AMI Communications na pozici marketingové specialistky.

Před dvěma týdny se Zuzana Papežová aktivně podílela na content marketingových aktivitách u příležitosti uvedení nové Toyoty Prius na český trh, kterou představila ve videu na YouTube a v profesionálním produktovém focení na Toyota News.

„V marketingových strategiích je pro mě nejdůležitější kontext a reálné výsledky, ideálně proměněné v nárůst prodejů a větší podíl značky Toyota na trhu,” říká Zuzana Papežová. 

Zuzana Papežová působí i v akademické sféře, kdy od roku 2018 přednáší marketingovou komunikaci se zaměřením na vedení a obchodní výsledky firmy na Vysoké škole ekonomické v Praze. Součástí spolupráce s univerzitou je soutěž Masters of Marketing, kde jsou oceňováni nejlepší studenti.

-mav-