Ambasadorkou Emirates se stala herečka Penelope Cruz

pondělí, 29. května 2023, 07:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Emirates spouští novou globální kampaň, jejíž tváří je herečka Penelope Cruz.

Novou ambasadorkou Emirates je herečka Penelope Cruz, zdroj: Emirates.

Novou ambasadorkou Emirates je herečka Penelope Cruz, zdroj: Emirates.

Letecká společnost Emirates obsadila do své nejnovější globální kampaně, jež odstartuje v červnu, herečku Penelope Cruz. Ta v záběrech natočených na palubě letounu Emirates A380 ukazuje, že „cestování není jen o cílové destinaci, ale také o tom, jak se tam dostanete“. Cílem je představit prémiové služby First a Business Class.

„Emirates je o tom, že létáme lépe. Na cestě do cíle a samotném zážitku z cestování záleží tedy stejně jako na místě samém. Dbáme na každý detail během letu a chtěli jsme tomu uzpůsobit i naši kampaň a výběr nové ambasadorky, která by co nejlépe odrážela naši značku a její poslání – tedy někoho, kdo dokonale spojuje pojmy elegance, styl a globální přesah. Přesně taková je Penelope Cruz,“ uvádí Richard Billington, senior viceprezident společnosti Emirates pro značku a reklamu. 

V reklamních spotech prezentuje Penelope Cruz vymoženosti First Class – osobní ovládání klimatizace v soukromém apartmá, na míru vyrobený dalekohled, se kterým si vychutnává výhled na nebe, nebo hydratační pyžamo Emirates.  

Kampaň bude nasazena celosvětově v televizi a na vlastních digitálních kanálech. V průběhu příštího roku budou navíc oznámeny další společné aktivity. Televizní spoty režíroval Robert Stromberg. Produkci zajistilo studio Ridley Scott Associates a Framestore.

-stk-