Astratex startuje plavkovou kampaň s Kubelkovou a její dcerou

čtvrtek, 11. května 2023, 16:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Tváří nové plavkové kampaně Astratexu je opět Iva Kubelková, doprovází ji její dcera Natálie.

Tvářemi plavkové kampaně Astratexu jsou modelka Iva Kubelková a její dcera Natálie Jirásková, zdroj: Astratex.

Tvářemi plavkové kampaně Astratexu jsou modelka Iva Kubelková a její dcera Natálie Jirásková, zdroj: Astratex.

Online obchod se spodním prádlem Astratex na začátku května odstartoval rozsáhlou marketingovou kampaň na plavky před nadcházející letní sezónou. Kampaň poběží čtyři týdny a jejími tvářemi budou modelka Iva Kubelková a její dcera Natálie Jirásková.

Kampaň „Plavky s Ivou a Natálií“ má za cíl ukázat široký výběr a sortiment koupacích úborů jak pro maminky, které v Astratexu nakupují už roky, tak i pro jejich dcery. Akce představuje modely navržené specialisty z Astratexu nebo pečlivě vybrané od dlouhodobých dodavatelů. K vidění bude kampaň zejména na internetu, v televizi bude součástí původního brandového spotu.

V rámci kampani byl nafocen koncept „českého léta“. „Chceme, aby lidé nevnímali plavkový sortiment jen ve spojení s dovolenou u moře.  Zákaznice si tak může pořídit nový padnoucí kousek na víkendový výlet do wellness nebo jen tak k bazénu,“ říká ředitel marketingu Astratex Michal Bilka.

V rámci marketingové akce se zákaznice například dozví něco o výhodách jednodílných a dvoudílných plavek nebo o jejich technickém provedení. Nechybí ani tipy na barvy a vzory.

Prodeje koupacích úborů v prvním čtvrtletí meziročně vzrostly o 23 procent. Astratex působí v desítce zemí a jeho tržby se blíží 1,5 miliardy Kč. Vedle spodního prádla nabízí i domácí oděvy, spací úbory nebo domácí doplňky. 

-stk-