Brumlovka rozšiřuje nabídku obchodů a služeb

sobota, 20. května 2023, 08:10 Aktuality, Retail MediaGuru

Pražská Brumlovka nově nabídne kavárnu Parkofka, designovou módu Meera Design či papírnictví Papýrek.

Novinkou na Brumlovce je i kreativní papírnictví Papýrek, zdroj: Brumlovka.

Novinkou na Brumlovce je i kreativní papírnictví Papýrek, zdroj: Brumlovka.

Pražská Brumlovka, za jejímž vybudováním stojí Passerinvest Group, rozšiřuje svou nabídku obchodů a služeb pro místní obyvatele, návštěvníky i zaměstnance zdejších firem. Nově zde otevřela svou druhou pobočku v budově Olivka rodinná kavárna s domácí výrobou dezertů Parkofka. V přízemí budovy Filadelfie je k dispozici butik s autorskou designovou módou značky Meera Design. V budově Alpha se nově nachází papírnictví s kreativní dílnou Papýrek. Nově je zde dostupná i služba Zásilkovny. 

Rodinná kavárna Parkofka nabízí kávu z pražírny Doubleshot, výběrové čaje, limonády a míchané drinky, k tomu točenou zmrzlinu či zákusky domácí výroby, včetně těch bezlepkových, bezlaktózových a raw. Součástí kavárny je i venkovní posezení, což ocení v blízkosti parku a dětského hřiště zejména rodiče s malými dětmi. 

Meera Design se zaměřuje na kvalitní a ekologické oblečení ušité přímo v České republice. Produkty jsou vyráběny z bio bavlny. „Jsme příznivci takzvaného slow fashion a oblečení vnímáme jako dlouhodobou investici. I proto vyrábíme kvalitní produkty, které vydrží násobně déle než konfekce. Navíc vše v souladu s etickými a ekologickými hodnotami, které vyznáváme,“ dodává Klára Meera, zakladatelka značky Meera Design.  

Na konci roku bylo na Brumlovce otevřeno také kreativní papírnictví s malou dílničkou pro děti, které nese název Papýrek. Malí i velcí tvůrci zde naleznou širokou škálu produktů pro rozvoj kreativity, ale i hry a edukativní pomůcky. Součástí je i sortiment pro dárkové balení zboží, přání, školní a kancelářské potřeby. V dubnu se prodejna Papýrek spojila se službou Zásilkovna. 

„Různorodé obchody a služby jsou zde víceméně na jednom místě a jejich nabídku budeme i nadále s kolegy z obchodního oddělení vyváženě doplňovat,“ popisuje Eduard Forejt, ředitel rozvoje a obchodu Passerinvest Group.

-stk-