Do agentury PP Partners nastoupil Vladimír Vořechovský

středa, 3. května 2023, 11:40 Aktuality, Lidé, PR MediaGuru

Bývalý vedoucí tiskového oddělení hnutí ANO a ředitel komunikace na Úřadu vlády Vladimír Vořechovský se po deseti letech vrací do agenturního prostředí.

Vladimír Vořechovský, zdroj: PP Partners Prague

Vladimír Vořechovský, zdroj: PP Partners Prague

Bývalý vedoucí tiskového oddělení hnutí ANO a ředitel komunikace na Úřadu vlády Vladimír Vořechovský se po deseti letech vrací do agenturního prostředí. V agentuře PP Partners Prague nastoupil počátkem května na pozici senior PR konzultant.

„Spojili jsme síly s Andrejem Čírtkem, který od chvíle, co ukončil své úspěšné angažmá ve státní správě, buduje agenturu s pestrým portfoliem klientů. Zaujalo mě jeho rychlé a přímočaré jednání, ale i to, že má za sebou kvalitní tým profesionálů s velmi dobrými výsledky,“ říká Vladimír Vořechovský.

„Vážím si toho, že se Vladimír Vořechovský jako profesionál, který zastával špičkové komunikační pozice v soukromém sektoru i státní správě, rozhodl spojit svou profesní budoucnost s agenturou PP Partners. Věřím, že jeho nástup podpoří další rozvoj firmy a umožní rozšířit služby, které poskytujeme našim klientům z různých průmyslových oborů,“ uvádí Andrej Čírtek, managing director PP Partners.

Vladimír Vořechovský začal kariéru jako sportovní redaktor iDnes.cz, byl editorem večerních zpráv TV Nova a ředitelem PR oddělení v agentuře Comunica. V roce 2013 nastoupil jako manažer PR a marketingu do holdingu Agrofert, od roku 2019 byl ředitelem odboru komunikace Úřadu vlády. Působil také jako vedoucí tiskového oddělení hnutí ANO.

PP Partners je pražská PR agentura, která působí na trhu od roku 2010, kdy do ní nastoupil jako konzultant Andrej Čírtek. Ten předtím působil jako tiskový mluvčí a ředitel komunikačního odboru Ministerstva obrany ČR. Mezi její klienty patří strojírenský holding Czechoslovak Group a automobilka Tatra Trucks.

-mav-