Marketing Scott.Weber Workspace vede Ondřej Hubatka

úterý, 2. května 2023, 16:15 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Po devíti letech opouští Ondřej Hubatka agenturu Insighters a míří do vedení marketingu společnosti Scott.Weber Workspace.

Ondřej Hubatka, zdroj: Scott.Weber Workspace

Ondřej Hubatka, zdroj: Scott.Weber Workspace

Do čela marketingu společnosti Scott.Weber Workspace nastupuje Ondřej Hubatka. Jeho úkolem bude konsolidace marketingových aktivit a vnitřní optimalizace, která bude odpovídat rychlému růstu společnosti. Součástí je úprava brandové strategie a transformace marketingové komunikace podle nejnovějších trendů na trhu flexibilních kanceláří a coworkingu. To bude vyžadovat i edukaci a osvětu o tomto fenoménu. 

Do Scott.Weber Workspace přichází Hubatka po více než devíti letech působení v agentuře Insighters. „Díky bohaté agenturní zkušenosti má Ondřej komplexní znalosti marketingu. Do Scott.Weber přinesl i dynamický přístup k vylepšením a změnám. Vše děláme s cílem poskytovat kancelářské prostory, kde se budou lidé cítit skvěle a kam se budou těšit,“ říká Adam Zvada, zakladatel společnosti Scott.Weber Workspace, jež v posledních týdnech oznámila otevření tří nových lokalit. Celkem jich má v Praze 13, což odpovídá více než třetině celého pražského trhu. 

-stk-