Novým ředitelem marketingu Mall a CZC je Jan Suchý

úterý, 23. května 2023, 13:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

V Mall Group má Suchý na starost veškeré marketingové aktivity spojené s dalším směřováním značek CZC i Mall, a to napříč všemi zeměmi, kde skupina aktuálně působí.

Jan Suchý, zdroj: Mall Group

Jan Suchý, zdroj: Mall Group

Na pozici marketingového ředitele pro značky Mall a CZC nastupuje Jan Suchý. V Mall Group má na starost veškeré marketingové aktivity spojené s dalším směřováním značek CZC i Mall, a to napříč všemi zeměmi, kde skupina aktuálně působí.

Suchý v uplynulých letech působil v několika mediálních agenturách, jako je např. globální společnost OMD, kde byl zodpovědný za tvorbu mediální strategie i vedení plánovacího týmu. Jeho další profesní kroky směřovaly ke spoluzaložení vlastní mediální agentury zaměřené na online marketing, v jejímž vedení strávil dva roky. Necelé tři roky působil také ve společnosti Wavemaker. Ve společnosti Mall působil Suchý již před svým nástupem na pozici ředitele marketingu, dva a půl roku totiž ve firmě vedl tým mediálního plánování.

„Mall je generalista, takže má ambici oslovit svým sortimentem, cenou a důvěryhodností opravdu každého. CZC je pak jasně profilovaná značka, která staví na férovosti, osobním přístupu a kvalitním výběru specifické nabídky produktů, navzájem se tak skvěle doplňují. Na těchto silných stránkách obou značek chci proto i nadále stavět a zároveň nakupujícím ukázat možnosti, které do světa české e-commerce přináší Allegro a jeho nově spuštěné lokální tržiště,“ komentuje Jan Suchý, nový ředitel marketingu Mall Group.

-mav-