Představily se aplikace Voleyball TV, EuroLeague TV a OneFootball

neděle, 4. června 2023, 08:05 TV, Aktuality MediaGuru

Široká dostupnost exkluzivního sportovního obsahu prostřednictvím televizních aplikací je velkým trendem posledních měsíců.

Aplikace cílí svým obsahem výhradně na sportovní fanoušky. Zdroj: Shutterstock

Aplikace cílí svým obsahem výhradně na sportovní fanoušky. Zdroj: Shutterstock

V poslední době vznikla celá řada aplikací, která míří na diváky konkrétních sportovních disciplín. Představujeme několik novinek.

Voleyball TV – Streaming App: Jedna platforma, nejlepší volejbalové soutěže včetně živých přenosů. Nenechte si ujít nejlepší akce z FIVB Volleyball Nations League, FIVB Mistrovství světa v plážovém volejbalu, FIVB olympijský kvalifikační turnaj, FIVB World Cup a FIVB Club World Championships. K dispozici mimo jiné pro Android, iOS a Apple TV.

EuroLeague TV: Oficiální aplikace pro Turkish Airlines EuroLeague a 7Days EuroCup. Nejlepší momenty basketbalové soutěže i živé přenosy a obsah na vyžádání včetně pohledu do zákulisí. Dostupnost na OS Android a iOS + Android TV a Apple TV.

OneFootball – Soccer Scores: Ponořte se do všech fotbalových novinek, videí, zápasů, skóre, statistik, plánů akcí, videí a přestupů ze všech soutěží po celém světě. Od Premier League, La Ligy, Serie A, Bundesligy, MLS, Ligy MLS, Copa Libertadores, Copa Sudamericana a řady dalších. Aplikace je k dispozici mimo jiné pro Android TV i Apple TV.

-lukpol-