Skinners otevírají v Brně svůj první concept store

čtvrtek, 18. května 2023, 10:10 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Značka Skinners otevírá v Brně svůj první concept store. Do budoucna se chce rozšířit i do Prahy a dalších měst.

V Brně v ulici Údolní otevřela značka Skinners svůj první kamenný obchod, zdroj: Skinners.

V Brně v ulici Údolní otevřela značka Skinners svůj první kamenný obchod, zdroj: Skinners.

Brněnská značka Skinners, která se zaměřuje na bosé obutí a výrobu ponožkobot, oslavila 8. narozeniny. Při této příležitosti otevřela v Brně svůj první concept store. Do budoucna by se chtěla rozšířit s prodejnou i do Prahy a dalších měst. 

Concept store nabízí nejen kompletní kolekci ponožkobot a barefootových tenisek, ale bude sloužit i jako místo pro workshopy, setkávání se zákazníky, partnery či novináři i jako studio pro natáčení oznámení produktových novinek a dalších aktivit Skinners.

Slavnostní otevření prodejny, jež se nachází v ulici Údolní 27, se konalo 20. dubna za účasti zakladatelů společnosti Petra Procházky a Michaely Steinhauser. Návštěvníci mohli využít profesionálního podologického měření chodidel nebo vyzkoušet produkty Skinners na test zóně. Na místě byly k vidění také připravované a zatím neveřejné modely barefoot tenisek, které Skinners plánují představit v průběhu letošního roku.

Kamenná obchod Skinners se rozkládá na ploše 80 m2 a je laděný do přírodních motivů a odstínů zelené. „Naši zákazníci už dlouho volali po místě, kam by si mohli přijít vyzkoušet a osahat naše produkty. Zároveň jsme jim chtěli nabídnout prostor, kde se budou cítit podobně příjemně jako na procházce v přírodě. Proto jsme v prostorách prodejny vytvořili dominantní prvek v podobě test zóny, kde si mohou vyzkoušet, jak Skinners obstojí na nejrůznějších površích jako kamení, dřevo, mech, nebo třeba kostky Lega,“ říká spoluzakladatel Skinners Petr Procházka.

Součástí prodejny je i testovací zóna, kde si mohou zákazníci vyzkoušet chůzi po různých površích, například po kostkách Lega, zdroj: Skinners.

Součástí prodejny je i testovací zóna, kde si mohou zákazníci vyzkoušet chůzi po různých površích, například po kostkách Lega, zdroj: Skinners.

V budoucnu by značka chtěla rozšířit koncept brněnské prodejny i do Prahy a dalších měst. „Určitě nechceme zůstat pouze u jedné prodejny a otevření pobočky v Praze je jen otázkou správného načasování, a hlavně nalezení vhodného prostoru na dobré adrese,“ dodává spoluzakladatelka Michaela Steinhauser.

-stk-