Škoda Plus komunikuje kampaní garanci technického stavu

úterý, 30. května 2023, 15:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Technický stav nechte na našich odbornících, vzkazuje Škoda Plus v nové kampani.

Zdroj: Repro YT Škoda Česká Republika

Zdroj: Repro YT Škoda Česká Republika

Mladoboleslavská automobilka přichází s novou kampaní, která komunikuje garanci technického stavu ojetých vozů v certifikovaném programu Škoda Plus. Zákazníci se tak mohou soustředit na parametry, jako je vzhled, prostor nebo komfort vozu.

„Škoda Plus je program pro prodej ojetých vozů u certifikovaných prodejců v prodejní síti Škoda Auto Česká republika. Všechny vozy v tomto programu splňují přísná kritéria kvality technického stavu, a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu,” vysvětluje Libor Šedivák, vedoucí marketingu českého zastoupení automobilky Škoda Auto.

Kampaň při odborném přístupu a garanci technického stavu vozu komunikuje zároveň i širokou škálu výběru vozů Škoda a dalších značek. V hlavní roli jsou modely Kodiaq, Karoq, Superb nebo Scala. Dvacetisekundový spot se vůbec poprvé odehrává v showroomu autorizovaného dealera, kde ke koupi ojetých vozů reálně dochází. Krouživý pohyb kamery plynule střídá záběry prověřování ojetých vozů odborníky s testováním komfortu a prostoru samotnými zákazníky a jejich zvířecími spolucestujícími.

Kampaň poběží od 9. května do 11. června v televizi, kině, rádiu, na internetu a sociálních sítích. Za kampaní stojí česká reklamní agentura Zaraguza, která zastřešuje komunikaci programu od roku 2018. Hlas kampani již tradičně propůjčil herec a dabér Michal Dlouhý a původní hudbu kampaně upravil na míru skladatel Karel Havlíček. Produkci spotu zastřešila společnost Flux Films a o mediální nasazení se postarala agentura PHD Media.

-stk-