Skylink ukončil v dubnu videotéku Filmotéka

pondělí, 29. května 2023, 11:30 TV, Aktuality MediaGuru

Satelitní a internetová televize Skylink ukončila se závěrem měsíce dubna svou službu Filmotéka, jejíž obsah ji poskytovala společnost Starmax. Operátor nedávno spustil vlastní videotéku Canal+, kterou si může objednat prakticky kdokoliv.

Operátor spustil místo Filmotéky pro své zákazníky vlastní knihovnu. Zdroj: Canal+

Operátor spustil místo Filmotéky pro své zákazníky vlastní knihovnu. Zdroj: Canal+

Filmotéka byla součástí služby Skylink Live TV jako samostatně stojící balíček za 99 Kč měsíčně, který si uživatel mohl objednat nad rámec standardního televizního balíčku. „V rámci zařazení VOD nabídky Canal+ do Skylink Live TV portfolia a celkové harmonizace s Canal+ skupinou bylo rozhodnuto k 30.4. ukončit nabídku této VOD sekce,“ potvrdil operátor ve vyjádření pro MediaGuru.cz. Zákazníci kteří využívali nabídku Filmotéka, byli včas o této skutečnosti informováni.

Videotéka Canal+ přináší Skylinku v České republice a na Slovensku výrazně větší možnosti. Kromě filmů a seriálů z originální produkce Studio Canal, akvizičních titulů ze zahraniční i z domova, mohou předplatitelé sledovat také vysílání několika lineárních programů. Jedná se zejména o Canal+ Sport a Canal+ Action, v nabídce jsou také stanice pod hlavičkou FilmBox. V blízké budoucnosti se má ve videotéce Canal+ objevit také originální produkce internetové platformy Apple TV+ v HD rozlišení.

-lukpol-