Toyota se stává partnerem festivalu Rock for People

pátek, 12. května 2023, 15:20 Aktuality, Marketing MediaGuru

Hlavním partnerem na poli mobility hudebního festivalu Rock for People se stala automobilka Toyota.

Toyota se stala partnerem hudebního festivalu Rock for People, zdroj: Toyota.

Toyota se stala partnerem hudebního festivalu Rock for People, zdroj: Toyota.

Mezi nové partnery hudebního festivalu Rock for People, který se uskuteční letos ve dnech 8. – 11. června v Parku 360 v Hradci Králové, přibyla automobilka Toyota. Stává se jeho hlavním partnerem na poli mobility.

Toyota zajistí pro kapely a hosty festivalu kompletní shuttle service, ve kterém budou převažovat nulově emisní vozy Toyota bZ4X a Toyota Mirai, a to s výrazným brandingem #JeduRFP, vycházejícím z aktuální stejnojmenné kampaně. 

Z měření uhlíkové stopy festivalu Rock for People v roce 2022 vyplynul nejvyšší podíl emisí právě v oblasti dopravy. Proto se organizátoři rozhodli v rámci organizace celého festivalu nahradit spalovací motory v co největší míře alternativními pohony. „Právě Toyota se snižováním emisí u svých vozů zabývá už více než dvě dekády a nyní nabízíme kromě full hybridní a plug-in hybridní technologie také bateriové a vodíkové elektromobily. Spojení s Rock for People tak z našeho pohledu přináší přidanou hodnotu nad rámec obvyklých partnerství, což v každé partnerské spolupráci vždy hledáme,“ vysvětluje Michal Velička, šéf marketingu českého zastoupení značky Toyota.  

V rámci online propagace festivalu probíhá i marketingová kampaň s hashtagem #JeduRFP, která má za cíl identifikovat jak návštěvníky, tak partnery i umělce 27. ročníku. Toyota propojí své marketingové aktivity a kanály s kampaní festivalu v rámci online i offline prostředí, sociálních sítí, obsahu i public relations. 

-stk-