V Praze se v červnu uskuteční Konference doručitelnosti

pondělí, 22. května 2023, 06:55 Aktuality, Marketing MediaGuru

Ve dnech 1. a 2. června se bude poprvé konat Konference doručitelnosti o e-mailovém marketingu.

Zdroj: Emailexpert

Zdroj: Emailexpert

V Praze se ve dnech 1. a 2. června poprvé uskuteční Konference doručitelnosti, která nabídne přednášky, panelové diskuse a interaktivní workshopy na téma e-mail marketingu, a představí technologie, díky kterým marketéři minimalizují riziko, že budou jejich kampaně označeny za spam. Konat se bude v Uměleckoprůmyslovém muzeu.

Jak má správné nastavení autentifikace e-mailů vypadat nabídne workshop Jakuba Olexy ze společnosti Mailkit, která se stala zároveň partnerem summitu. Z odborníků vystoupí například Lili Crowley z americké Yahoo. Mattew Growe ze společnosti Mailchimp prozkoumá roli umělé inteligence a strojového učení na zlepšení doručitelnosti emailů. S případovou studií vystoupí Jennifer Nespola Lantz ze společnosti Kickbox, která budu mít přednášku na téma hygiena databáze, nebo Veronika Šklíbová z Notina, která promazáním databáze zvýšila efektivitu rozesílky.

Anna Didžbanienė ze společnosti Spamhaus vystoupí s přednáškou o příčinách blokování e-mailů a dopadu, který má na míru doručení i pověst odesílatele. Přidá tipy pro identifikaci a řešení problému v podobě proaktivních postupů a opatření k zamezení blokování. Tomáš Charvát ze společnosti Excello nabídne svůj pohled a zkušenosti na boj proti spamu. Marketingový specialista Jeff Boachie se podělí o poznatky ohledně optimalizace integrovaných marketingových kampaní a jak mohou jiné kanály podpořit brand. O tom, jak se starat o reputaci, bude mluvit Pavel Pola, který vysvětlí rozdíl mezi doručením a doručitelností. Jasper Kolwijck z KPN představí postupy pro zavádění nového poskytovatele e-mailových služeb, jak vypadá zahřívání domény a s jakými překážkami se mohou marketéři setkat. Specialistka na e-mailové metriky z EmailConsul Yanna-Torry Aspraki bude mluvit o míře zapojení, jak může ovlivnit pověst odesílatele a jakou strategii použít k jejímu zlepšení. 

Konference také nabídne postupy, jak zajistit fungující infrastrukturu pomocí protokolů SPF a DKIM, bezpečnostní mechanismus DMARC nebo FBL. 

Kompletní program a řečníky naleznete zde. Organizátorem akce je společnost Emailexpert.  

-stk-