Videotéka KVIFF.TV s aplikací pro Android TV

středa, 31. května 2023, 11:40 TV, Aktuality MediaGuru

Online videotéka Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je kromě televizorů Samsung a LG nově k dispozici i pro zobrazovače s operačnímm systémem Android TV. Díky tomu se dostala i do některých multimediálních center.

Tituly známé z Mezinárodního festivalu v Karlových Varech si mohou zájemci pustit i z pohodlí domova. Zdroj: KVIFF

Tituly známé z Mezinárodního festivalu v Karlových Varech si mohou zájemci pustit i z pohodlí domova. Zdroj: KVIFF

Uvedení televizních aplikací si provozovatel videotéky připravil při příležitosti prvních narozenin této služby. „Pracovali jsme na ní měsíce a konečně je tady. Funguje na televizorech značky Samsung, LG a na televizorech Sony, Phillips, Panasonic, TCL, Hisense či Google TV, které mají Android TV,“ informuje provozovatel videotéky KVIFF.TV. Díky podpoře Android TV se dostává online služba i do některých multimediálních center, jako je například nVidia Shield Pro.

V roce života nabízí KVVIF.TV na online platformě 660 filmů, z nichž 583 je předplatitelských. Ve 21 speciálních pořadech se mohou zájemci podívat na 996 videí. „Sečteno a podtrženo: na KVIFF.TV na vás čeká 65 269 minut příběhů, poznání, osobností, osudů, nadějí i dojetí. Přicházíme s prémiovými filmy, které se sotva ohřály v kinech a vy už je můžete sledovat z gauče v obýváku,“ pochlubil se provozovatel služby. Přímým konkurentem této videotéky je platforma Edisonline.

-lukpol-