Videotéka KVIFF.TV vstupuje do televizorů Samsung a LG

úterý, 16. května 2023, 14:15 TV, Aktuality MediaGuru

Online platforma KVIFF.TV propojená s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary učinila další klíčový krok svojí existence.

Karlovarský festival má svou vlastní placenou videotéku. Zdroj: KVIFF

Karlovarský festival má svou vlastní placenou videotéku. Zdroj: KVIFF

Videotéka KVIFF.TV bude k dispozici i na platformě Smart TV, tedy v televizorech připojených k internetu. Aktuálně se jedná o Samsung a LG.  Kviff.tv má v knihovně více než 500 filmů, vybraných dramaturgickým týmem karlovarského festivalu ve spolupráci s distribuční společností Aerofilms. Kromě filmů samotných zde předplatitelé najdou také množství bonusových materiálů a původních pořadů. V období festivalu se pak KVIFF.TV stává oficiální festivalovou televizí, která zprostředkovává veškeré dění, živě přenáší stěžejní události, informuje o novinkách a divákům dodává další původní videoobsah.

Jak sdělil portálu MediaGuru jeho čtenář Tomáš Hudec, novou aplikaci KVIFF.TV objevil ve svém televizoru Samsung přibližně před dvěma týdny, k dispozici je pak nyní i pro zobrazovače značky LG. Zástupci Karlovarského festivalu avizovali vývoj Smart TV aplikací jako další z logických vývojových kroků této služby. Videotéku KVIFF.TV je možné objednat na bázi měsíčního předplatného za částku 160 korun, případně za zvýhodněnou roční cenu 1700 korun.

-lukpol-