Vltava Labe Media odstartovala web časopisu Glanc

čtvrtek, 25. května 2023, 16:20 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Vltava Labe Media (VLM) rozšířila své portfolio online titulů a spustila nový web iGlanc.cz, webovou podobu tištěného lifestylového časopisu pro ženy Glanc.

Zdroj: Vltava Labe Media

Zdroj: Vltava Labe Media

Lifestylový časopis pro ženy Glanc má nový web iGlanc.cz. Ten se stejně jako jeho tištěná podoba věnuje tématům zaměřeným na krásu, módu, celebrity, zdraví, bydlení, cestování a vztahy. Nabídne také videa a podcasty. Šéfredaktorkou webu je Jana Marečková.

Obsah na web tvoří stávající redakce časopisu Glanc. Nově tým doplnily Tereza Janatová, webeditorka a redaktorka Kristýna Ulrcihová, které za iGlanc.cz aktuálně zodpovídají.

„Díky webu se konečně otevřou nové možnosti nejen pro redakci časopisu, co se týče aktuálnosti obsahu, ale i pro inzertní oddělení a nové marketingové aktivity. Web umožní rychlejší a aktivnější oslovení čtenářů i klientů. Díky iGlanc.cz získá i časopis Gurmet svůj prostor v jedné ze stálých rubrik," říká ke spuštění webu Jana Marečková, šéfredaktorka titulů Glanc a iGlanc.cz.

Portál iGlanc.cz cílí na ženy ve věku 25-55 let s vyšším vzděláním, s vyšším příjmem, které sledují aktuální trendy ze světa beauty a fashion. Zajímají se také o novinky a trendy v bydlení, cestování a gastronomii a kladou důraz na seberozvoj a péči o své zdraví. Web nabízí klientům možnost podpory svých produktů a novinek formou native formátů, fotogalerií či videoreportáží. Možností je také využití crossmediálního balíčku na více mediatypech v rámci portfolia mediální skupiny VLM.

Spuštění nového lifestyle webu je podpořeno rozsáhlou marketingovou kampaní v hodnotě téměř 8 mil. korun, a to na webech, v rádiích, printu i v rámci eventů.

-mav-