Vodafone TV nově také v televizorech Samsung

pátek, 5. května 2023, 12:30 TV, Aktuality MediaGuru

Televizory jihokorejské společnosti Samsung podporují od května také placenou televizi operátora Vodafone. Příchod služby do této značky byl dlouho očekáván a dopředu avizován. Vedle toho je Vodafone TV k dispozici pro Android TV.

Vodafone TV rozšířila dostupnost pro televizory připojené k internetu. Zdroj: Vodafone

Vodafone TV rozšířila dostupnost pro televizory připojené k internetu. Zdroj: Vodafone

Příchod Vodafone TV do televizorů jihokorejského výrobce je očekávaný a není proto nijak překvapivý. Telekomunikační operátor tak dohnal v tomto směru svou konkurenci, mezi kterou můžeme jmenovat například O2 TV nebo T-Mobile TV, ale také menší hráče, jako například Telly, SledováníTV nebo 4net.tv. Pro Samsung jsou k dispozici také komerční videotéky Voyo.cz nebo Prima+ a veřejnoprávní online archiv iVysílání.

Aplikace Vodafone TV je k dispozici pro televizory značky Samsung od modelových řad roku 2018 a mladší. Doposud mohli klienti společnosti sledovat její placenou televizi mimo oficiální set-top boxy na televizorech Android TV, tento systém pak podporují i některá multimediální centra. Vodafone TV je k dispozici i v mobilní aplikaci nebo verzi pro internetový prohlížeč. Apple TV zatím tuto placenou televizi neobsahuje.

-lukpol-