Zápasy z centrálního kurtu Roland-Garros nabízí Eurosport 4K

pondělí, 29. května 2023, 08:45 TV, Aktuality MediaGuru

V neděli 28. května odstartoval druhý grandslamový turnaj sezóny známý jako Roland-Garros. Dění na centrálním dvorci mohou diváci sledovat v Ultra HD rozlišení. Z českých operátorů má v nabídce Eurosport 4K bohužel pouze T-Mobile.

Tenisové zápasy z centrálního dvorce přináší Eurosport 4K v nejvyšší obrazové kvalitě. Foto: Shutterstock

Tenisové zápasy z centrálního dvorce přináší Eurosport 4K v nejvyšší obrazové kvalitě. Foto: Shutterstock

24. května uplynuly přesně dva roky od chvíle, kdy se v nabídce T-Mobile TV objevily první dva programy v Ultra HD rozlišení – Eurosport 4K a Travelxp 4K. Od té doby se situace nezměnila a operátor stále nabízí pouze tyto dva programy. Nezměnilo se však ani to, že Eurosport 4K zůstává exkluzivně jen u tohoto operátora, pokud je řeč o českých službách. Dění z hlavního dvorce Roland-Garros si tak v nejvyšší obrazové kvalitě užijí pouze zákazníci T-Mobilu.

Letošní Roland-Garros potrvá od 28. května do 11. června. Všechny zápasy turnaje budou dostupné živě a na vyžádání na Eurosport Extra v Playeru a nejdůležitější zápasy na kanálech Eurosport 1 a Eurosport 2. Pro aktuální zpravodajství mohou zájemci sledovat jak webové stránky stanice, tak i sociální sítě Facebook a Twitter. Roland-Garros patří k jednomu z pilířů programové nabídky Eurosportu (vedle dalších dvou grandslamových turnajů), doplněný je o lyžování, cyklistiku a další.

-lukpol-