ADC hledá nového předsedu, Suda již znovu nekandiduje

čtvrtek, 29. června 2023, 19:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Art Directors Club hledá nového předsedu klubu. David Suda se již o tento post ucházet nebude.

Zdroj: ADC

Zdroj: ADC

Art Directors Club (ADC) nyní hledá kandidáty na nového předsedu klubu. Činí tak s předstihem z důvodu, aby měl případný kandidát dostatek času na rozhodnutí a přípravu svého programu. 

David Suda, současný předseda, oznámil, že se v dalším období o tuto pozici již ucházet nebude. „Neplánoval jsem být v klubu déle než dvě funkční období. Mým cílem bylo udělat klub aktivní ve více projektech než jen v ADC Awards, učinit jej atraktivní pro nové členy a opět do hlavní kreativní soutěže zapojit všechny agentury. Možná si vzpomenete na několik ročníků bez účasti ,Youngů’. V těchto bodech vnímám svou misi za splněnou. Nehodlám zde vypisovat seznam všech aktivit, které se za uplynulé čtyři roky staly. Raději poděkuji kolegyním a kolegům z výboru ADC, kteří si vzali některé projekty na starost. A hlavní dík patří (super)výkonné ředitelce klubu Jance Pokorné. S její oporou se bude klubu rozhodně dařit i nadále,“ shrnuje své rozhodnutí David Suda, kreativní ředitel agentury WMC/Grey. 

Vedení klubu doporučuje kandidátkám či kandidátům sdělit svůj zájem o post předsedy ADC Janě Pokorné. Ta je k dispozici poskytnout veškeré informace týkající se volby i role předsedy klubu. Volba proběhne na členské schůzi 21. září 2023. Současně proběhne i volba dalšího orgánu spolku a to výboru ADC.

-stk-