Amundsen přichází s letní edicí s etiketami od AI

čtvrtek, 15. června 2023, 17:10 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

Amundsen nechala navrhnout etikety pro svou letní edici vodky umělou inteligencí.

Hravé etikety letní edice Amundsen Summer Edition navrhla umělá inteligence, zdroj: Amundsen / Stock Plzeň-Božkov.

Hravé etikety letní edice Amundsen Summer Edition navrhla umělá inteligence, zdroj: Amundsen / Stock Plzeň-Božkov.

Značka Amundsen přináší na trh novou letní edici vodky. Etikety pro ni nechala navrhnout umělou inteligenci. Ta dostala zadání vytvořit motiv, který by reflektoval letní atmosféru ve Skandinávii, jak značka Amundsen tráví léto, a jak by to vypadalo, kdyby i Amundsenští husky naslouchali svému šestému smyslu.   

„Jako každý rok jsme chtěli připravit pro naše spotřebitele novou letní limitku Amundsen. Tentokrát jsme však vyzkoušeli vytvořit něco speciálního. A protože umělá inteligence je v současnosti velmi aktuálním tématem, rozhodli jsme se ji, společně s agenturou Fiala-Šebek, zapojit i do návrhu etikety naší letní edice. Výsledek nás velmi potěšil a věříme, že se tato nová limitovaná edice stane hitem mezi našimi zákazníky. Kromě etikety se samozřejmě nic nemění, a i v limitované edici se mohou spotřebitelé těšit na prémiovou křišťálově čistou a 6x destilovanou vodku,“ dodává Zuzana Prokopová, Group Brand Manager ve společnosti Stock Plzeň-Božkov. 

Marketingová a PR podpora sází na internet, sociální sítě, spotřebitelskou soutěž přes mobilní aplikaci a retailovou podporu v off-tradu. 

Limitovaná edice Amundsen Summer Edition bude v České republice k dostání v lahvích o objemu 0,5 l a k prodeji bude od června až do srpna. 

-stk-