Autor textu MediaGuru
Dodavatel energií Centropol si ve výběrovém řízení na reklamní agenturu
zvolil Ogilvy.
Nezávislý dodavatel energií Centropol si ve výběrovém řízení na reklamní agenturu vybral Ogilvy. Spolupráce, která oficiálně startuje 1. června, se zaměří především na brandovou strategii a kompletní kreativní řešení značky.
Hlavním cílem dlouhodobé spolupráce je exekuce komunikační strategie značky Centropol, upevnění její pozice mezi top šesti dodavateli energií na českém trhu a rozšiřování zákaznické základny. Ogilvy bude pro Centropol zajišťovat integrované marketingové služby, od brandové strategie přes kampaně až po komunikační podporu akvizičních a retenčních aktivit.
„Hledali jsme partnera pro dlouhodobou spolupráci, a tak bylo výběrové řízení velmi komplexní,“ přibližuje marketingový ředitel Centropolu Jiří Matoušek a dodává: „Součástí zadání bylo zpracování komunikační strategie včetně kreativního řešení. Všechny oslovené agentury přistoupily k tendru zodpovědně a my si jejich práce nesmírně vážíme. Pro zajištění co největší objektivity v hodnocení výstupů jsme využili standardní testovací metody. Ogilvy dobře skórovala ve všech sledovaných kritériích, testování potvrdilo synergii mezi kreativním konceptem a strategií a zafungovala i vzájemná chemie. Spolupráce s Ogilvy nám pomůže komunikovat naše hodnoty, které nabízíme zákazníkům, abychom se stali jejich první volbou na energetickém trhu, a samozřejmě také plnit naše obchodní cíle.“
Nová agentura už bude pracovat na přípravě komunikačního konceptu, který Centropol představí na přelomu léta a podzimu. Ogilvy vítězstvím v tendru rozšiřuje stávající záběr a objem spolupráce s Centropolem o reklamní expertizu. Centropol dlouhodobě spolupracuje s PR oddělením Ogilvy a agenturami Mindshare (nákup a plánování médií) a H1.cz (online reklama a sociální sítě) ze skupiny WPP.
-stk-
# reklama # Ogilvy # kreativa # agentura # tendr # výběrové řízení # komunikační koncept # Centropol
Autor textu MediaGuru
Letos cenu Young Spotlight udělili studující předmětu Řízení
multimediálních projektů a Multimediální komunikace na Vysoké škole
ekonomické v Praze. Vybrali práci Dokázali bychom se i my postavit zlu? od
agentury OAK Prague a Bistro Films pro klienta Paměť národa (Post Bellum).
# Aktuality # Marketing # Lidé
Na pozici marketingové manažerky společnosti OMV Česká republika nastupuje
Karolina Kyselová.
Nejsledovanějším pořadem úterního večera po 20:00 ve všech hlavních
diváckých skupinách byl seriál Polabí. Poslední díl přinesl seriál
Bratři a sestry, který skončil těsně druhý ve skupině 15–54.