ČSOB spouští novou komunikaci, chce jít Čechům naproti

pondělí, 5. června 2023, 11:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Nová komunikační kampaň „Jdeme vám naproti" bude dlouhodobým komunikačním konceptem skupiny ČSOB.

Z nové komunikace ČSOB, zdroj: ČSOB

Z nové komunikace ČSOB, zdroj: ČSOB

Skupina ČSOB spouští komunikační kampaň, ve kterém chce jít Čechům naproti. Ukazuje v ní, jak drobnosti dokážou změnit den. Banka vychází z průzkumu, podle kterého Češi rádi pomáhají, málokdo si však dokáže o pomoc říct. 

„V ČSOB se snažíme dělat víc než jen reagovat na potřeby společnosti a klientů. Nestojíme na místě, ale jsme silným partnerem, který lidem, firmám i společnosti vychází vstříc. Přicházíme s užitečným řešením, často dříve, než si o ně klienti sami stačí říct. Jdeme vám naproti to jsou tři slova, se kterými se budeme potkávat stále častěji. Když nám jde někdo naproti, znamená, že nám proaktivně pomáhá. A o tom je ČSOB. Chceme jít naproti klientům, firmám, inovacím, společnosti, a také všem, kteří tvoří příběh skupiny ČSOB. Naším posláním je usnadňovat klientům jejich vlastní cestu ke spokojenému životu,“ komentuje nové poslaní Renata Němcová Pixová, výkonná ředitelka Skupinové komunikace & marketingu ve skupině ČSOB.

Komunikační kampaň vznikla ve spolupráci s kreativní agenturou a bude dlouhodobým komunikačním konceptem skupiny ČSOB, která jej využije v rámci svých komunikačních a obchodních kanálů. Od 5. června 2023 startuje komunikaci televizní spot.

Zdroj: ČSOB

  • Kreativní agentura: Zaraguza CZ
  • Mediální agentura: Publicis Groupe
  • Produkční agentura: Boogie Films
  • Creative lead: Judita Ružičková, Roman Biath
  • Account director: Anna Nedelská
  • Režisér: Robert Hloz

-mav-