Fortuna volí v tendru na komunikaci Publicis Groupe

pátek, 9. června 2023, 07:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

V tendru na strategickou komunikační agenturu si Fortuna vybrala Publicis Groupe.

Zdroj: Fortuna

Zdroj: Fortuna

Společnost Fortuna si ve výběrovém řízení na strategickou komunikační agenturu vybrala komunikační skupinu Publicis Groupe. Pro sázkovou kancelář vytvoří zcela nový dlouhodobý komunikační koncept a následně zajistí i dlouhodobou realizací kampaní. 

Na přípravě nového konceptu se budou podílet experti napříč Publicis Groupe – od stratégů po specialisty na content marketing. Kreativu nového konceptu navrhla agentura Leo Burnett pod vedením kreativní ředitelky Nikoly Foktové. První kampaň odstartuje v první polovině léta. 

„Fortuna je skvělým příkladem tradiční značky, která si plně uvědomuje důležitost rozvoje vnímání brandu v kategorii drivované emocemi. Strategie i kreativa proto sledují dva hlavní cíle – doručit jednoznačné spojení, co Fortuna reprezentuje, což vede k jasné diferenciaci a současně vytvářet komunikaci, která se opírá o jedinečný styl. Tento přístup, společně s rozvojem produktové nabídky, pomůže otevřít dveře k novým cílovým segmentům,“ říká Tomáš Preněk, Head of Strategy Publicis Groupe. 

„Naše prostředí je velmi dynamické a specifické. Nabízíme klientům nepřeberné množství zábavy, ale zároveň klademe velký důraz na zodpovědné hraní, které je pro nás velmi důležitým tématem. Chtěli jsme Fortunu komunikačně obléknout do moderního hávu a agentura Publicis Groupe ideálně skloubila zkušenost se svěžestí, kterou jsme hledali. Už teď se těšíme na výsledky naší intenzivní práce, ale především - to bude teprve začátek!“ dodává Nela Christovová, Head of Marketing Fortuna CZ.

-stk-