Kickbox je bezplatně také v nabídce Rakuten TV

neděle, 11. června 2023, 08:30 TV, Aktuality MediaGuru

Japonská společnost Rakuten rozšířila od června nabídku bezplatně streamovaných programů, které jsou k dispozici na její online TV platformě. Sportovní fanoušci si mohou nově naladit také kanál Glory, který byl doposud k dispozici ve službě Plex.

Bojové sporty v nabídce Rakuten TV chyběly. Zdroj: Pixabay

Bojové sporty v nabídce Rakuten TV chyběly. Zdroj: Pixabay

Stanice Glory označovaná také jako Glory Kickboxing nabízí nepřetržitě akční sporty tváří v tvář. Jak název stanice napovídá, dominuje kickbox. Program je k dispozici zájemcům ve vysokém rozlišení obrazu (HD). Glory mohou diváci sledovat zcela zdarma, jedná se o kanál na modelu takzvané FAST TV, tzn., že je financovaný z reklamy. Stanice není lokalizovaná do češtiny, což platí i pro veškeré další programy v platformě Rakuten TV.

Diváci v České republice, kteří sledují Rakuten TV například prostřednictvím aplikace ve svých televizorech, mají ze sportovních kanálů dále k dispozici stanice MAV TV, World Poker Tour, Motorvision TV, World Billiards, ESTV (eSport TV), Edge Sport (kanál šíří i O2 TV), Power Nation, World of Freesports a Motorsport.TV. Z nabídky Rakuten TV zmizela od června další dětská televize, a to již třetí, tentokrát jde o program Cool School.

-lukpol-