Netflix poprvé v Česku uspořádal promítání v kině před premiérou

neděle, 11. června 2023, 08:55 Aktuality, TV MediaGuru

Vůbec poprvé uspořádal Netflix v Česku promítání své filmové novinky Vyproštění 2 v předpremiéře. Akce se uskutečnila v sobotu večer v pražském Kino Lucerna.

Sam Hargrave a Michal Šašek v pražské Lucerně, zdroj: Netflix

Sam Hargrave a Michal Šašek v pražské Lucerně, zdroj: Netflix

Společnost Netflix představila v sobotu večer v pražském Kině Lucerna nový akční film Vyproštění 2 (Extraction 2) s Chrisem Hemsworthem v hlavní roli. Na místě byl i režisér filmu Sam Hargrave. Akce se zúčastnilo na dvě stě padesát hostů z řad novinářů, influencerů a filmových fanoušků z Česka. Moderátorkou večera byla Zorka Hejdová. Pokračování akčního filmu Vyproštění 2 bude mít na Netflixu oficiální premiéru v pátek 16. června.

Návštěvníci akce zhlédli nový film jako první v Česku a také se mohli osobně setkat s režisérem filmu. Jedná se o vůbec první podobnou akci Netflixu u nás. Ten navíc filmovou novinku viditelně v Praze podporuje i pomocí mediální kampaně.

„Velká poklona celému štábu. Ve filmu se odehrává například akční scéna trvající celých 21 minut ve vězení! Byla opravdu velmi náročná, a to ve všech ohledech. Ale díky celému štábu, jejich nasazení, ale hlavně nadšení a odhodlání odvést tu nejlepší práci, jsme to zvládli. Točil jsem na hodně místech po celém světě, ale musím říct, že Česká republika byla jedním z těch nejlepších,“ uvedl před promítáním Sam Hargrave. 

-mav-