Nova Lady je ve Skylinku v SD, přibyla Arena Sport 2 HD

úterý, 6. června 2023, 13:15 TV, Aktuality MediaGuru

Francouzská skupina Canal+ rozšířila nabídku satelitní televize Skylink o kanály Nova Lady a Arena Sport 2.

Tvář placené televize Skylink, moderátorka a herečka Adéla Gondíková. Zdroj: Skylink

Tvář placené televize Skylink, moderátorka a herečka Adéla Gondíková. Zdroj: Skylink

Francouzská skupina Canal+ dnes rozšířila nabídku satelitní televize Skylink o další dva kanály. Jedná se o stanice Nova Lady a Arena Sport 2. Jeden z tematických kanálů Novy je k dispozici pouze v SD rozlišení.

Podobně jako tematické klony Prima, kterými jsou Prima Star a Prima Show, je i Nova Lady k dispozici klientům Skylinku pouze ve standardním rozlišení obrazu. Ve formátu SD je u Skylinku k dispozici také tematický kanál Nova Gold. Nova Lady je určena primárně ženám. Při volbě SD rozlišení lze předpokládat, že sehrál roli balanc mezi atraktivitou programu pro diváka a cena za satelitní distribuci. V HD šíří Skylink Novu, Novu Cinema, Novu Fun i Novu Action.

Nova Lady je k dispozici pro klienty Skylinku od balíčku Digital, tzn. od nejnižší nabídky. Druhou programovou novinkou je Arena Sport 2 HD, která doplňuje v nabídce program Arena Sport 1 HD. Ve vysílání stanice se objevují zápasy vybraných evropských lig, například nizozemská, portugalská, belgická či rakouská. Diváci se mohou těšit na předkola zápasů UEFA nebo na pravidelné motoristické magazíny a dokumenty. Arena Sport 2 HD je k dispozici od balíčku Smart.

Parametry příjmu: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11973/V, SR 29900, FEC 2/3, norma DVB-S2/8PSK

-lukpol-