Petra Jankovičová se vrací do vedení Triadu

pondělí, 19. června 2023, 07:00 Reklama, Lidé MediaGuru

Po téměř dvouleté pauze se do vedení agentury Triad Prague vrací Petra Jankovičová.

Petra Jankovičová, zdroj: Triad Advertising

Petra Jankovičová, zdroj: Triad Advertising

Do vedení agentury Triad Prague se po téměř dvouleté pauze vrací do výkonného vedení firmy Petra Jankovičová, současná prezidentka Asociace komunikačních agentur a spolumajitelka Triadu. Magdaléna Křížová, která agenturu vedla od roku 2019 jako výkonná ředitelka, po deseti letech odchází.

„Odstup, nové zkušenosti i kontakty, které jsem za poslední rok získala, chci využít k tomu, abych skvělému týmu, který Magdaléna utužila i posílila, pomohla nadále stavět na našich hodnotách včetně inovativnosti a adaptability,“ říká Jankovičová. Zaměřit se chce na praktické naplňování dlouhodobého směřování Triadu, které agentura definuje sloganem „Contemporary Advertising“, tedy současná reklama. Její role zahrnuje řízení rozvoje nových příležitostí a specializovaných divizí, což je další krok v rámci strategie růstu oceňované agentury. 

„Budovat chceme především na tom, co nás baví a co nám dlouhodobě jde. Máme srdíčko v tématech spojených s ESG, ve využívání kreativní strategie a integrované komunikace při budování lokálních i globálních značek. Jako digital natives nás samozřejmě nadchla umělá inteligence,“ vysvětluje Jankovičová. 

Především v oblasti AI plánuje Triad co nejvíc těžit i ze svých technologických kořenů a skupiny DevinBand, ve které jsou kromě kreativních agentur i startupy Kontentino a Allfred, mezinárodní konzultační butik Pros & Cons a kreativní programátorská firma Brackets by Triad. „Myslím si, že právě strategická komunikace, společenská odpovědnost a chytré využívání nových technologií jsou kombo, které může pomoct měnit svět k lepšímu,“ dodává Jankovičová, která se angažuje i v oblasti etické reklamy, diverzity a inkluze. Je členkou Advisory Boardu #Holky z marketingu, poradkyní pro komunikaci Pride Business Forum a mentorkou platformy Femme Palette.

Agentura navázala v posledních měsících několik nových spoluprací s klienty jako například Sedita (značky Horalky a Mila), Decathlon, Solgar, VitalProteins, AVA place od Asseco Solutions, Paul Mitchell a Oolaboo, Prague Residences nebo Newsmatics.

-stk-