SledovaniTV připravilo na léto aktualizaci aplikací

pátek, 30. června 2023, 12:55 TV, Aktuality MediaGuru

Vylepšení se dotknou hned několika platforem. Novinky už mohli zaznamenat uživatelé na aplikaci pro Android TV. Změny se týkají i webu a mobilní aplikaci pro Android.

Aplikace SledováníTV na mobilních zařízeních. Zdroj: SledováníTV

Aplikace SledováníTV na mobilních zařízeních. Zdroj: SledováníTV

Aplikace SledovaniTV dostanou před začátkem prázdnin balík updatů aplikace pro Android TV, Android mobile a změny zaznamenají uživatelé také na webu.

V televizní aplikaci došlo k redesignu sekce nahrávek a epizod u seriálů a pořadů. Grafickou proměnou prošlo také nastavení. Obě části jsou nyní přehlednější a designově lépe zapadají do celkového vzhledu aplikace.

Na webu se mohou uživatelé těšit na vylepšené vyhledávání, které znají z televizních aplikací. Vyhledávání je dynamické a přináší výsledky hned po zadání prvních třech písmen. Kromě konkrétních pořadů systém vyhledává také mezi kanály a nahrávkami.

Uživatelé s mobilní aplikací pro Android mohou od tohoto týdne využívat funkce snadného párování chytrých televizí a dalších zařízení. V aplikaci stačí naskenovat QR kód nebo opsat párovací kód televize a zařízení se automaticky připojí k účtu uživatele. Nebude nutné přihlašovat se přes web jako doposud.

„Naše aplikace neustále vylepšujeme a vydáváme nové funkce. Našim cílem je přinášet intuitivní ovládání a přidávat nové funkce tak, aby měli naši uživatelé ještě lepší zážitek z využívání služby SledovaniTV,“ uvedl vedoucí marketingu společnosti SledovaniTV Matěj Čičák.

-lukpol-