Stanice Remember the 80s je v nabídce Rakuten TV

pondělí, 26. června 2023, 07:05 TV, Aktuality MediaGuru

Jde o tematický stream, který cílí výhradně na fanoušky hudby 80. let 20. století.

Tematický stream přináší výhradně hudbu 80. let 20. století. Zdroj: Pixabay

Tematický stream přináší výhradně hudbu 80. let 20. století. Zdroj: Pixabay

Streamingová služba Rakuten TV přidala v uplynulých dnech do své nabídky pro české diváky novou stanici Remember the 80s pod hlavičkou Stingray.

Stingray Remember the 80s je tematickým streamem, který přináší výhradně proud hudby osmdesátých let. Ta je v přesně stanovených intervalech přerušována vkládanou internetovou reklamou ve formě videa. Vzhledem k tomu, že Remember the 80s obsahuje pouze hudební proud bez videoklipů, jako obrazová složka jsou vkládány měnící se statické fotografie z fotobanky více méně odpovídající nabízenému programu, podobně jako u ostatních streamů Stingray.

V nabídce hudebních programů Rakuten TV je pro české uživatele k dispozici aktuálně sedm položek, značka Stingray tvoří více než polovinu – čtyři. Kromě Remember the 80s se jedná dále o Greatest Hits, Hit List a videoklipovou Qello Concerts. Dalšími hudebními kanály jsou Clubbing TV, Qwest TV a Qwest TV Mix. Tematický stream Remember the 80s nahradil v programové nabídce jiný proud, kterým byl Karaoke. Mezi Slow TV programy je pak zařazen ještě Stingray Naturescape.

-lukpol-