Stará žitná myslivecká uvádí na trh novou limitku

středa, 14. června 2023, 13:10 Aktuality, Marketing MediaGuru

Značka Stará žitná myslivecká připravila výroční limitovanou edici s ilustrací Marka Ehrenbergera.

Limitovaná edice Staré žitné myslivecká s ilustrací Marka Ehrenbergera, foto: MediaGuru

Limitovaná edice Staré žitné myslivecká s ilustrací Marka Ehrenbergera, foto: MediaGuru

Stará žitná myslivecká přichází na trh s limitovanou edicí své sedmileté žitné Selection. Na přípravě etikety spolupracovala s ilustrátorem Marka Ehrenbergera. Cílem je přiblížit značku blíže generaci dnešních třicátníků, kteří se zajímají o kulturu, mají všeobecný rozhled a konzumaci alkoholu berou jako společenskou událost, ke které přistupují zodpovědně. 

„Značka Stará žitná myslivecká se dlouhodobě spojuje s gentlemanstvím, ke kterému patří nejen dobře padnoucí oblek, ale hlavně kultivované chování a kultivovaná konzumace alkoholu. V posledních letech proto podporujeme aktivity, které rozvíjejí lidského ducha, jako je například mezinárodní turnaj ve strategické deskové hře go,“ říká Boris Rajdl, manažer Palírny U Zeleného stromu, do jejíhož portfolia značka spadá, a dodává, že její spojení s uměním byl další jasný krok. 

Marek Ehrenberger vybral pro etiketu barevnost v kombinaci zlaté, oranžové a růžové s detaily černé linky. Etiketa byla vyrobena pouze v 1518 kusech, a to na počest roku vzniku prostějovské palírny. 

„Už od začátku jsem chtěl propojit tradice a současnou estetiku. Proto jsem pracoval s charakterem myslivce, který je pro tuto značku typický, a přepracoval ji do své stylizace. Při tvorbě jsem vycházel z průniku chutí, které žitná whisky poskytuje a které symbolizují různorodé dynamické elementy a tvary. Co se týká barevnosti, na etiketě se objevuje oranžová a růžová, které jsou pro moji práci typické,“ popisuje Ehrenberger s tím, že barvy doplňují odstíny tmavě žluté a zlaté, které vytvářejí slunce prostupující lahví se Starou žitnou mysliveckou. 

Limitovaná edice bude k dostání ve vybraných prodejnách, v e-shopech a v podnikové prodejně Prostějov. Cena bude upravena na výročních 505 korun, které odkazují 505. výročí Palírny U Zeleného stromu. 

-stk-