Super zoo podpoří kampaní své partnerství s Gumpem

čtvrtek, 29. června 2023, 13:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Super zoo se stává generálním partnerem filmu Gump – jsme dvojka. Spolupráci bude doprovázet dlouhodobá kampaň.

Super zoo podpoří volné pokračování filmu Gump – pes, který naučil lidi žít, zdroj: Super zoo

Super zoo podpoří volné pokračování filmu Gump – pes, který naučil lidi žít, zdroj: Super zoo

Řetězec chovatelských potřeb Super zoo se stal generálním partnerem volného pokračování filmu Gump – pes, který naučil lidi žít, jenž upozornil na problematiku opuštěných a týraných psů u nás. Celou spolupráci bude doprovázet dlouhodobá kampaň zaměřená na komunikační aktivity zejména charitativního rázu.

První film s Gumpem vidělo v kinech více než 200 tisíc diváků. Nyní se připravuje pokračování, na němž se opět podílí režisér F. A. Brabec a scénárista Filip Rožek. „Cesta, kterou se Gump vydá, začne přesně tam, kde v prvním filmu skončila. Divákům můžeme prozradit, že se mohou těšit na spoustu vtipných scén, o které se postarají zvířecí hrdinové,“ prozrazuje Filip Rožek. Ve filmu si dále zahraje Bolek Polívka, Richard Krajčo, Štěpán Kozub či Vica Kerekes. 

Super zoo, které dlouhodobě podporuje útulky a organizace, pomáhající opuštěným psům, a současně se zaměřuje na edukaci veřejnosti v této oblasti, využije ve filmu product placement. Celé partnerství bude doprovázet kampaň zaměřená na projekty spojené s podporou útulků a také edukací rodin a dětí v oblasti chovatelství. 

„V Super zoo se ztotožňujeme s myšlenkou podpory opuštěných zvířat, a právě proto jsme se s filmem, který šíří tuto osvětu, spojili. Jednotlivé kroky navazující kampaně divákům a zákazníkům představíme s blížící se premiérou,“ říká provozní ředitel Super zoo Luboš Rejchrt s tím, že se diváci mohou těšit na autogramiády, které budou probíhat na prodejnách Super zoo. Majitelé psů budou mít také možnost pořídit svým mazlíčkům chovatelské potřeby s Gumpem, přičemž část výtěžku z jejich prodeje půjde právě na zmiňovanou podporu útulků. Symbolické je i propojení s hlavní postavou, kterou ztvárňuje Richard Krajčo, jenž je zároveň dlouholetým ambasadorem Super zoo.

V rámci natáčení filmu se mohou fanoušci připojit k největšímu setkání pejskařů pod širým nebem, které se uskuteční 10. září 2023 v Louňovicích pod horou Blaník. Mediálním partnerem nejen eventu je Rádio Blaník. Super zoo má pro účastníky akce připravené doprovodné aktivity, dárky pro děti a hry, v rámci kterých budou mít návštěvníci možnost podpořit dobrou věc.

-stk-