Televizní noviny uvedly kampaň s claimem „Žijeme s vámi"

středa, 14. června 2023, 07:50 Aktuality, TV, Reklama MediaGuru

Pro reklamní spot využívají Televizní noviny reálné záběry, které redakční štáby při své práci v nedávné minulosti natočily, Zapojují se i tváře zpravodajské relace.

Vizuál kampaně Televizních novin, zdroj: TV Nova

Vizuál kampaně Televizních novin, zdroj: TV Nova

Televizní noviny (TV Nova), nejsledovanější zpravodajská relace v zemi, spustily kampaň na podporu nového claimu Žijeme s vámi.

 „Přemýšleli jsme, jak definovat Televizní noviny jednou větou. Nakonec jsme se shodli, že Žijeme s vámi je to pravé, protože nás to přesně vystihuje. Jsme u všech důležitých událostí nejen v hlavním městě a v regionech, ale pokrýváme i zásadní globální dění. Naši reportéři nejen informují, ale jsou neustále mezi lidmi a poslouchají jak jejich problémy a starosti, tak sdílejí jejich chvíle radosti a štěstí. Pro spot využíváme reálné záběry, které naše štáby při své práci v nedávné minulosti natočily,“ popsal Kamil Houska, ředitel zpravodajství TV Nova.

Zdroj: TV Nova

 Kampaň je doplněna outdoorovými formáty v Praze a regionech, nechybí ani online, print a sociální sítě. Všechny vizuály zastřešuje nový claim Žijeme s vámi. „Pro kampaň využíváme i moderátory Televizních novin, a to jak celou šestici, tak jednotlivé dvojice v závislosti na daném formátu,“ dodává Houska.

-mav-