Foodora nabízí novou službu pro firemní stravování

sobota, 15. července 2023, 08:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Foodora nově nabízí firmám doručení jídla na workshopy či konference. Možné je službu využít i pro firemní stravování.

Zdroj: Foodora

Zdroj: Foodora

Platforma pro rychlé doručování Foodora rozšiřuje své služby. Pod názvem Foodora Business nabídne firmám doručení jídla a vybraného zboží na workshopy, konference a další různá setkání ve 170 městech a obcích po celé České republice. Novou službu mohou zaměstnavatelé využít i jako benefit pro zaměstnance.

Zaměstnancům budou moci zaměstnavatelé na platformě založit firemní účet, skrze který bude možné objednávat jak jídlo, tak nákupy z různých obchodů od potravin, přes drogistické produkty, až třeba po elektroniku nebo knihy. Uživatel si jídlo či jakýkoliv jiný produkt objedná přes platformu s doručením do kanceláře. Na konci měsíce je vše vyúčtuje. Firemní rozhraní umožňuje také rozdělit objednávky podle oddělení, týmů nebo jednotlivců.

Díky propojení nabídky restaurací na Foodora a zboží na Foodora Market bude možné objednat občerstvení na schůzky a zasedání, papírnické potřeby, ale třeba i květiny a ovoce pro zaměstnance. Vybírat si přitom bude možné jak z tradiční nabídky restaurací, tak ze speciálních menu, sestavených pro větší skupinky lidí. Některé firmy si navíc budou moci sáhnout i na další výhody, jako je doprava zdarma nebo sleva z celkové objednávky.

„Foodora Business přináší zajímavou propozici nejen pro office a happiness manažery, ale také pro běžné zaměstnance. Ti mohou volně přepínat mezi svým osobním a firemním účtem a využít nové rozhraní například pro skupinovou objednávku,“ popisuje Adam Kolesa, CEO Foodora, a dodává: „Firmy se navíc mohou rozhodnout využít naši službu jako jakousi alternativu stravenkového paušálu. Zaměstnancům jednoduše nahrají na platformu určitý rozpočet, který pak mohou volně čerpat.” 

Službu budou přitom moci využít firmy a zaměstnanci z celé České republiky. Foodora ji nabídne ve všech 170 městech a obcích, ve kterých nyní provozuje alespoň některou ze svých platforem. Již nyní je vyzkoušena na 10 evropských trzích, na kterých působí mateřská společnost Delivery Hero. 

-stk-