Fotbalový kanál FIFA+ je k dispozici i pro české fanoušky

pátek, 14. července 2023, 06:50 TV, Aktuality MediaGuru

Japonská streamingová platforma Rakuten TV zpřístupnila svůj nejnovější programový počin, fotbalový kanál FIFA+, i pro zájemce v České republice. V této službě je k dispozici prostřednictvím chytrých televizorů, v mobilních telefonech i online.

FIFA+ je nejnovějším přírůstkem v Rakuten TV pro české uživatele. Zdroj: Rakuten TV

FIFA+ je nejnovějším přírůstkem v Rakuten TV pro české uživatele. Zdroj: Rakuten TV

Cedric Dufour, generální ředitel a prezident Rakuten TV, při příležitosti spuštění nového tematického kanálu uvedl: „Sport byl důležitým cílem nabídky FAST kanálů společnosti Rakuten TV a zahrnutí FIFA+ posiluje naši strategii neustálého vylepšování služeb pomocí známých a relevantních značek na našich místních trzích. Jsme nadšeni, že je máme na palubě, a těšíme se na spolupráci.“ V České republice mohou zájemci stahovat do svých zařízení i bezplatnou aplikaci FIFA+.

Na co se diváci tematického kanálu mohou těšit? Půjde mimo jiné o záznamy z fotbalových soutěží FIFA, profily hráčů i originální produkce vytvořené přímo pro danou streamingovou platformu, kterou asociace spustila v loňském roce. Archivy FIFA zpřístupní nejlepší momenty z Mistrovství světa ve fotbale a Mistrovství světa ve fotbale žen. Diváci si mohou vychutnat kompletní záznamy zápasů, nejdůležitější momenty a vybrané kolekce. Stanice je dostupná zdarma ve formátu HD.

-lukpol-