Lifestylová Fashion TV je v nabídce služby Plex

úterý, 1. srpna 2023, 10:40 TV, Aktuality MediaGuru

Součástí nabídky služby Plex se stala i lifestylová značka Fashion TV. Program je k dispozici zdarma ve vysokém rozlišení i zájemcům z Česka.

Plex nabízí zdarma mezinárodní verzi stanice Fashion TV. (ilustrační foto)

Plex nabízí zdarma mezinárodní verzi stanice Fashion TV. (ilustrační foto)

Fashion TV rozšiřuje programovou nabídku lifestylových stanic dostupných pro české uživatele multimediální platformy Plex. Objevuje se tu vedle dalších značek, jako jsou například Made In Hollywood nebo US Weekly TV. V Plexu je k dispozici mezinárodní verze programu, neobsahuje tedy programová okna vkládaná pro mutaci Fashion TV Czech and Slovak. Stanici je možné sledovat prostřednictvím celé řady zařízení, které podporují aplikaci Plex, případně přímo na webu.

Další programovou novinkou zařazenou v uplynulých dnech je Black Star Network. Provozovatel kanálu ho prezentuje jako nabídku zpravodajství, informací a lifestylových pořadů věnovaných největším „černým Američanům“. Několik stanic také programovou nabídku Plex opustilo. Jedná se o Love Destination, Pickle TV, MMA TV a Space Channel. Služba se snaží dlouhodobě držet nabídku atraktivní a stanice, které nemají u diváků dostatečný úspěch jsou časem nahrazovány jinými.

-lukpol-