Magnesia podporuje kampaní řadu funkčních vod Plus

středa, 26. července 2023, 09:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Magnesia spustila kampaň na podporu ochucených funkčních vod Plus Antistress a Focus.

Po více než 10 letech vsadila Magnesia na venkovní reklamu, zdroj: Magnesia / Mattoni 1873.

Po více než 10 letech vsadila Magnesia na venkovní reklamu, zdroj: Magnesia / Mattoni 1873.

Magnesia kampaní podporuje novinky, které uvedla před létem – ochucené funkční vody Magnesia Plus Antistress a Focus s jemnou perlivostí. K vidění je v televizi, na internetu a také v outdooru, který značka ve své komunikaci více než 10 let nevyužívala.

„Funkčních novinek se již prodalo více než milion kusů, což předčilo naše očekávání. Přitom stresovější období roku související s návratem dětí do škol a dospělých z dovolených, kdy bude třeba se opět soustředit na studium a práci, nás teprve čeká,“ popisuje Martin Karas, Senior Brand Manager Magnesia. 

Reklamní spot s claimed „O Plus blíž k cíli“ byl nasazen v červnu na stanicích Prima, Barrandov, Óčko a kanálech společnosti Atmedia. Vytvořila jej kreativní agentura Zaraguza a režíroval Petr Velek. 

Digitální část reklamní kampaně, o kterou se postarala agentura Publicis Groupe, značka postavila na video formátech pro sociální sítě včetně TikToku. PR podporu launche produktu zajistila agentura AMI Communications.

Počínaje srpnem se kampaň přesouvá na venkovní nosiče, kterou má na starosti agentura OMD. Zahrnuje bigboardy, smartboardy a billboardy v blízkosti hlavních silničních tahů a v krajských městech.

Novinky jsou k dostání ve dvou příchutích – Antistress s příchutí manga a meduňky, Focus s příchutí maracuji a meduňky. Obě dvě mají nízký obsah cukru a kalorií, jsou bez konzervantů, umělých barviv a sladidel. K dostání jsou v maloobchodní síti obvykle za cenu 29,90 Kč.

-stk-