Skupina Pohoda utlumila další ze svých TV kanálů

neděle, 2. července 2023, 12:25 TV, Aktuality MediaGuru

Mediální skupina Pohoda, do jejíhož portfolia patří mimo jiné televize Relax a Rebel nebo rozhlasové stanice Čas a Čas Rock, sáhla na další ze svých projektů. Po vypnutí kanálu Rebel 2 a Rádia Dálnice se omezení dotknulo okruhu Info TV Brno a Jižní Morava.

Po vypnutí televize Rebel 2 se dočkalo nyní omezení i vysílání kanálu Info TV Brno a Jižní Morava. Zdroj: Shutterstock

Po vypnutí televize Rebel 2 se dočkalo nyní omezení i vysílání kanálu Info TV Brno a Jižní Morava. Zdroj: Shutterstock

Společnost Media Broadcasting, operátor celoplošného DVB-T2 multiplexu 24, odpojila její vysílání právě v Jihomoravském kraji, kde byla stanice k dispozici i v rámci bezplatné nabídky. „Dnes jsme v souladu s platnými smlouvami s provozovateli vysílání ukončili šíření televizních programů: Nickelodeon Ukraine Pluto TV a Info TV Brno a Jižní Morava,“ napsal 1. července stručně ke svým aktivitám posledních dní na webu operátor DVB-T2 multiplexu 24.

Martin Roztočil, ředitel vnějších vztahů společnosti Digital Broadcasting, MediaGuru sdělil, že vysílání bylo ukončeno pouze v pozemním vysílání, distribuce u operátorů placených služeb má pokračovat. To se však tuto chvíli neděje. Zákazníci služeb Magenta TV nebo SledováníTV mají na pozici kanálu Info TV Brno a Jižní Morava pouze černou obrazovku. Poslední článek na webu stanice je z 4. dubna, profily na sociálních sítích byly ale aktivní ještě koncem června.

-lukpol-